Юхимчук Олег Аркадійович, лікар ортопед-травматолог


Заміна тазостегнового суглоба


Ендопротезування, заміна тазостегнового суглоба

У наш час ніхто не застрахований від травм, пошкоджень або захворювань. Часто подібні речі не дають нам нормально функціонувати і жити повноцінним життям. Захворювання тазостегнового суглоба не є винятком.

Тазостегновий суглоб - це суглоб, який з'єднує між собою тазову і стегнову кістки, і забезпечує рухливість стегна. Це саме рух здійснюють три осі тазостегнового суглоба:

фронтальна вісь відповідає за згинання та розгинання;
сагиттальная вісь відповідає за відведення і приведення;
вертикальна вісь відповідає за поворот і постановку.
Показання на таку послугу як операція з ендопротезування або заміни тазостегнового суглоба можуть бути при наступних травмах і захворюваннях: артроз тазостегнового суглоба, ревматоїдний артрит, посттравматичний артроз, перелом шийки стегнової кістки і т.д.
Вартість ендопротезування та заміни тазостегнового суглоба визначається лікарем, адже ціна такої послуги як заміна тазостегнового суглоба в Києві і по країні Україна може бути абсолютно різна, але варто врахувати, що дана процедура в нашому центрі ортопедії має низьку вартість, а завдяки досвіду персоналу операція по заміні тазостегнового суглоба пройде на належному рівні.

Ендопротезування кульшових суглобів
Тазостегновий суглоб є запорукою руху і нормального функціонування вашого стегна, дуже складно зважитися на таку річ як протез, але операція на ендопротезування (протезування) тазостегнового суглоба може повернути вам свободу в пересуванні, тим більше, що ціна і вартість даної послуги одна з найнижчих в Україна. У клініці ортопедії в місті Київ на професійному рівні проводиться ендопротезування і заміна тазостегнового суглоба лікарем травматологом-ортопедом, вартість і ціна послуги визначається після ретельного огляду лікаря.

Вартість і ціна ендопротеза кульшового суглоба в Україні
Протезування і заміна тазостегнового суглоба все більше стає в популярним Україні, адже операції із заміни тазостегнового суглоба відмінний вихід при подібних захворюваннях тазостегнових суглобів, при тому що ціна такої послуги як операція в місті Київ є досить демократичною. Можливо також купити ендопротез кульшового суглоба, відомий також як протез, імплант або імплантант, ціна і вартість в Україні, а зокрема в місті Київ залежить від якості і матеріалу протеза.
Ендопротези (протези) тазостегнового суглоба повинні бути м'якими, еластичними, але в той же час штучний тазостегновий суглоб повинен бути міцним, для того, щоб операція на тазостегновому суглобі пацієнта пройшла успішно, а ціна того варта.
Зверніться до нас за вказаною на сайті телефону і ми допоможемо вам визначити ціни і здійснити протезування тазостегнового суглоба на високому рівні.