Юхимчук Олег Аркадійович, лікар ортопед-травматолог


Протезування колінного суглоба


Ендопротезування колінного суглоба

Ендопротезування колінних суглобів

На першому місці серед спортивних травм, варта уваги травма коліна. Найчастіше в зону ураження потрапляє меніск або зв'язки коліна. Тому якщо ви виявили у себе дане захворювання, не варто впадати у відчай, адже з сучасними технологіями і розвитком є ​​безліч варіантів виходу з подібної ситуації. Одним з варіантів по країні Україна є ендопротезування (протезування) колінного суглоба, адже навіть вартість і ціна в місті Київ сприяє успішному здійсненню даної процедури.

Ціни на ендопротезування колінного суглоба
Штучний колінний суглоб, а саме протез вже давно не новинка в сучасній ортопедії, а ціна і вартість його на ринку може бути різною. Заміна суглоба коліна або колінного суглоба стає досить популярною послугою в Україні і варто врахувати, що ціна і вартість в місті Київ цілком відповідає якості.

Необхідно також відзначити, що ціна і вартість операції із заміни колінного суглоба варто своїх грошей, адже ендопротез, відомий також як імплант і протез, тестується на стійкість і точність руху, завдяки чому пацієнт з зручністю зможе користуватися встановленим суглобом.

Заміна колінних суглобів, вартість

Вартість заміни колінного суглоба може визначити лікар травматолог-ортопед, адже процедура ендопротезування індивідуальна для каждого.Спочатку, ніж купити ендопротез колінного суглоба, варто звичайно ж спочатку проконсультуватися з лікарем, який призначить вам необхідне лікування і безпосередньо визначить вартість ендопротеза (протеза) колінного суглоба.

Зверніться до нашого центру ортопедії в місті Київ і ми допоможемо вам здійснити таку процедуру як операція із заміни колінного суглоба на належному рівні, а також визначимо вартість відповідну саме вам, адже ціна за консультацію безкоштовна.