Юхимчук Олег Аркадійович, лікар ортопед-травматолог


Лікування пошкоджень і розривів менісків


Лікування пошкоджень і розривів менісків
Меніски являють собою прожилки в колінному суглобі, що складаються з хрящів. Вони забезпечують амортизацію і розосередження навантаження по всьому коліну. При русі в суглобі меніски мають властивість стискуватися і міняти форму.

Нам відомі два різновиди менісків:

зовнішній (латеральний) -більш схильний до руху, тому рідше піддається ушкодженню;
внутрішній (медіальний) - не так рухливий як зовнішній і безпосередньо з'єднаний з внутрішньою бічною зв'язкою колінного суглоба, від цього і часте пошкодження разом зі зв'язкою.
Травма меніска стоїть на перших місцях серед захворювань і поразок коліна, а також найчастіше виникає в слідстві тривалого заняття спортом і в 7 з 10 випадків виявляється спортивною травмою.

Типи пошкодження менісків
Існує кілька різновидів ураження меніска:

розрив внутрішньої частини тіла хряща, заднього і переднього рогів;
відділення хряща від місця кріплення;
зайві рух хрящі;
постійне і легке пошкодження колінного суглоба.
Якщо ви виявили пошкодження свого суглоба, ні в якому разі не варто впадати в стан паніки, адже професійний лікар-травматолог Юхимчук Олег Аркадійович прекрасно проведе видалення, лікування розриву і іншого ушкодження меніска, а ціна за цю послугу одна з найнижчих в місті Київ.

Меніск коліна необхідна складова коліна, тому в разі пошкодження дуже важливо відразу почати лікування. Але не варто сильно переживати через такого фактора як операція на меніску, адже в місті Київ дана процедура проводиться майже кожен день на дуже високому рівні, а ціна досить невисока. У нас проводяться такі процедури як операція на коліні, мається на веду меніск колінного суглоба, а також розрив меніска, ціна і вартість в місті Київ визначається після консультації.

Операція на меніску, вартість у місті Київ
Перш ніж зважиться на такий крок як операція суглоба меніск коліна, обов'язково запишіться до нас на прийом в місті Київ і проконсультуйтеся з нашим лікарем, адже ціна за консультацію абсолютно безкоштовна.

Визначити вартість операції на меніску колінного суглоба досить складно, адже ціна такої послуги як операція може бути різна, а розрив суглоба меніск може бути різного типу.

Зверніться до нас і ми допоможемо вам розібратися з лікуванням суглоба і меніска на професійному рівні.