Юхимчук Олег Аркадійович, лікар ортопед-травматолог
Сторінки: 1
Показано 1-11 з 11 повідомлень
+1   Спам
11. Олександр  
Періодично користуюся послугами Олега Аркадійовича і друзям рекомендую.
Понад рік страждав запаленням Ахила, вже ходив по утрам як Чарлі Чаплін.
Олег Аркадійович за місяць поставив мене на паркет. Колосальний досвід, Золоті руки, Світла голова, і просто хороша людина. Спасибі вам величезне!!! P.S. Для тих хто активно займається спортом і як наслідок отримує травми, настійно рекомендую Олега Аркадійовича.

+1   Спам
10. Юля  
Рік тому отримала серйозну травму гомілковостопного суглоба, складний перелом 2х кісток зі зміщенням, розрив зв'язок і часткове пошкодження м'язів.
Живу в Європі. Зверталася до багатьох клініки ... Після численних консультацій і діагностик, на жаль, не отримала однозначного висновку лікарів. Озвучений мені висновок був: «Ви вже навряд чи будете ходити, як раніше».
За рекомендацією своїх друзів звернулася за професійною допомогою до Української клініку, до одного з кращих хірургів / травматологів, а конкретно Юхимчук Олег Аркадійович.
результат:
1. Чітке, швидке професійне обстеження і я прийняла рішення про операцію.
2. Операція пройшла відмінно. Були встановлені імплантанти.
3. Я отримала високого рівня післяопераційну консультацію по реабілітації.
4. ПОВНІСТЮ відновилася без найменшого натяку на травму!
БРАВО нашим лікарям!

+1   Спам
9. Квіточка  
Знаємо лікаря давно, лікував Неодноразово всех Членів родини, но Мама після ДТП 2006р. з переломами почти всех кісток (плечі, гомілка, ребра) булу вдалині прооперована, працює досьогодні, няньчити онуків, вірощує Городині на дачі. Здоров'я Вам, лікарю, и усій Вашій родіні! Завжди знаємо, если послізнемось- де підсілять соломку!

+1   Спам
8. Сергій  
Олег Аркадійович, спасибі Вам огромное !!! У 2015 році оперували мого батька, він сам лікар, на ногах проводить 99% часу на роботі, і завдяки Вам продовжує в тому ж дусі, але вже на протезування тазостегновому суглобі. Я і сам хірург, і пам'ятаю все як проходило, можу сказати що і до- і післяопераційний період пройшов дуже «гладко». Папа через 1.5 місяці вже стояв в операційній (акушер-гінеколог), хоча я пам'ятаю ви говорили це рано :)) але він не витримав. Уже в цьому році 3-й раз підкорив Говерлу) Вас згадуємо кожне 14 лютого- день операції. ДЯКУЮ

+1   Спам
7. Ірина Животко  
У 2013м, катаючись на роликах, отримала перелом малогомілкової кістки. Не знаючи, як бути, звернулася в БСПМ, де мені наклали гіпс. Через тиждень зрозуміла, що щось йде не так, і друзі порадили звернутися до Олега Аркадійовичу Юхимчук.
Через кілька днів приїхала на консультацію, де дізналася, що кістки зростаються неправильно, і мені потрібна операція з установкою пластини.
Обслуговування та ставлення до пацієнта у Олега Аркадійовича і його команди - нависоте! Все швидко, чітко, професійно і з гумором. Після операції - повноцінна «сервісна» підтримка. Голеностоп відновився, функціонує як раніше, ніякого болю або ознак перелому, крім найтоншого шраму. У 2018 була травма коліна, і я без сумнівів, знову звернулася до Олега Аркадійовичу. Чи варто говорити, що знову полагодили, допомогли і заспокоїли! Загалом, чудовий лікар, прекрасна людина! Щиро рекомендую!

+1   Спам
6. Наталія  
І коли Ви тільки все встигаєте, Олег Аркадійович ?! Дуже радує, що наша медицина переймає досвід європейських колег, ще більше надихає, що Вам є чим з європейцями поділитися! Дякую за висококваліфіковану медичну допомогу всій родині на протязі стількох років! Та й не тільки моєї сім'ї! Бажаю Вам нових звершень у Вашій складної і відповідальної професії!

+2   Спам
5. Антоніна  
Вже більше 10 років вся моя родина звертається до Олега Аркадійовіча. Завжди отрімуємо кваліфіковану и ефективного допомогу. 21 грудня 2017 року зломала ногу, перелом двох кісток голені, ще й кісткі потрощили в місці переломів "трояндочки". Одразу Поїхали до Олега Аркадійовіча, булу Зроблено важка операція, поставлено две пластини ... якіх півроку и я вже ходила без міліції, а зараз те Взагалі ходжу як и до перелому. Дуже Дякую цьом лікарю

+2   Спам
4. Кристина  
Після ненормованих навантажень в спортзалі у мене постійно почало боліти коліно, а завдяки Олегу Аркадійовичу вже понад місяць нічого не болить! Спасибі вам величезне!

+2   Спам
3. Поліна  
Після довгих 15 років хвороби, коксартроз правого тазостегнового суглоба 3 ст.и вкорочення ноги на 7 см., Мій чоловік Ануфрієв В.Г., знемагаючи від постійної нестерпного болю, практично був обездвіжен.31.10.19 р.Ми звернулися до травматолога-ортопеда Юхимчук Олегу Аркадьевічу.После першої консультації ми зрозуміли, що не помилилися! ми зустріли висококваліфікованого фахівця і хорошого, доброго, уважного і чуйного человека.Олег Аркадійович підтримав нас морально до операції, допоміг пройти обстеження у незнайомій нам лікарні, зробив блискуче складну операцію і дав висококваліфіковану консультацію по реабілітаціі.Ми дуже вдячні Вам Олег Аркадійович, за можливість ходити і жити без болю! Велике Вам спасибі від всієї нашої семьі.Дай Бог Вам і Вашим рідним і близьким миру, здоров'я, сили і терпіння у Вашій благородній місії.

+2   Спам
2. Надія Осейкова  
У мене був коксартроз тазобедренногого суглоба. За 2,5 року 1 стадія перейшла
в 3-4 стадію плюс асептичний некроз головки і дна вертлюжної западини. Повний букет. Все відкладала операцію, але прийшов час, коли я вже не могла сидіти більше ніж 15 хвилин за робочим столом (були дуже сильні болі в колінах). І я зважилася на операцію. За два дні промоніторила все клініки, які займаються цією проблемою, передзвонила знайомим, які робили заміну суглоба. Картинка склалася. З чоловіком вирішили їхати по центрам, які мені порадили, Так склалося, що першим центром була клініка Лінько (просто по маршруту). І так склалося, що після консультації у Ярослава Володимировича Лінько, а після того, як ще й лікар Костюк Андрій Сергійович проконсультував нас вже по-поводу операції ми з чоловіком вирішили, що більше нікуди не їдемо. Минуло вже майже 2 місяці, як мені зробили операцію із заміни тазостегнового суглоба-6.02.19. (Операцію робив безпосередньо Лінько Ярослав Володимирович в його команді був також Костюк Андрій Сергійович і звичайно ж анестезіолог Володимир Павлович. Єдине, що я хочу сказати: "Спасибо !!! Я дуже Вам вдячна." Сказати, що це лікарі від Бога, це нічого не сказати. Всього після я вже вдома можу ходити без палички (просто я про неї іноді забуваю). Так само дуже вдячна всьому персоналу. Кожен на своєму місці і делаетсвою роботу. Низький Вам уклін. Дай Вам Бог здоров'я і терпіння

+2   Спам
1. Володимир  
Величезне спасибі Олегу Аркадійовичу за проведену операцію із заміни тазостегнового суглоба! Золоті руки! Дякую за заряд енергії і впевненості яку Ви даруєте своїм пацієнтам щодня! Провів попередню консультацію без всяких умов, завжди відповідає на телефонні дзвінки, докладно відповідає на будь-яке Ваше питання про операцію і подальшої реабілітації, «легка» рука хірурга під час самої операції, весь час контролює ваш стан після операції! Через 6 тижнів можу вже впевнено ходити правою ногою! відмінний хірург

1-11

Ім`я *:
Усі смайли
Код *: